Nextek

NexTek, 1986 yılında elektronik endüstrisine EMI / EMC çözümleri sağlamak için kurulmuştur. İletişim, havacılık, bilgisayar, askeri ve tıbbi elektronik endüstrilerine hizmet eden NexTek’in hedefi, müşterinin EMC zorluklarını uygun maliyetli, yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler ve hizmetlerle çözmektir.

 • Portfolio name

  RF YILDIRIM KORUMA

 • Portfolio name

  YÜKSEK AKIMLI FİLTRELER

 • Portfolio name

  KOAKSİYEL RF ÜRÜNLER

 • Portfolio name

  lanveserihaberlesme

Nextek

NexTek, sınıfının en iyisi yıldırımdan korunma ve EMC / güç kalite ürünleri ve hizmetleri sağlayan mükemmellik odaklı bir mühendislik şirketidir. NexTek, EMI / EMC çözümlerini uluslararası pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlar, geliştirir, üretir ve pazarlar. NexTek, uygun maliyetli, yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürün ve hizmetler sunarak müşterilerinin EMC zorluklarını çözer.

Ürün portföyü iki temel ürün türüne dayanmaktadır; gaz deşarjı ( GDT ), çeyrek dalga ( quarter-wave ) ve filtre teknolojisini kullanan koaksiyel RF koruyucu tasarımları ve yüksek akım C tipi EMI / RFI filtreleridir. RF parafudrlarda DC-18GHz ve DC-8GHz frekans aralıklarında ürünleri bulunmaktadır. Sektör lideri olarak koaksiyel arestör ürün portföyü, kablosuz iletişim, telekom, WiMAX, Wi-Fi, havacılık, askeri ve ülke güvenliği uygulamaları için hem üstün performans hem de değer sunar. Filtre çözümleri, mobil güç sistemi, endüstriyel lazer, tıbbi cihaz ve havacılık uygulamaları için benzer şekilde sınıfında lider performans ve kompakt çözümler sağlar.

NEXTEK aşağıda detayları verilen yapay ve doğal Elektromanyetik çevresel tehditlere karşı koruma yapar:

Koaksiyel Ani Aşı Gerilim ve Yıldırımdan Korunma Yıldırım [LEMP] - Koaksiyel parafudrlar (arestör, SPD) radyo sistemlerinin yakınlarda meydana gelen yıldırım düşmelerinden kaynaklanan aşırı gerilime karşı korur. NexTek ürünleri, 100.000 Amperden fazla yıldırım akım şiddetleri için tasarlanmış bazı modelleri ile uzun ömürlü koruma sağlar!

Statik Elektrik [ESD] Statik Elektriğin hasara neden olabileceği RF uygulamaları için aşırı gerilim koruması sağlar. Statik ilişkili geçici olaylar nispeten düşük bir enerji seviyesi içerir, ancak yüksek pik voltaj değerleri ile son derece hızlı ve etkili darbelerdir.

Yüksek Hızlı Elektromanyetik Darbe [EMP] Koaksiyel hattı ve ilgili sistemi EMP olayının etkilerinden korur. RF spektrumunda yüksek enerji seviyelerine sahip hızlı, etkili ve geçici bir olay olarak, koaksiyel RF hattını bu tür enerjiye karşı korumak zordur ve her RF parafudru bunu sağlayamaz.